2.OSB MAH. 2 CAD. NO: 37 /8 YEŞİLYURT/ MALATYA
Pzt-Cum 08:00 - 18:00
2.OSB MAH. 2 CAD. NO: 37 /8 YEŞİLYURT/ MALATYA
2015 Yılıdan Beri
Deneyimli ve Güvenilir Elektrik Müteahhitleri

AV Teknik Elektrik Ltd. Şti. 2015 yılında Arif Yılmaz ve Vahap Gümüş tarafından elektrik proje tasarım, danışmanlık ve proje yönetim faaliyet alanlarında çalışmak üzere Malatya’da kurulmuştur.

Firmamız, elektrik proje işleri kapsamında yer alan; alçak ve orta gerilim tesisatları, güç dağıtım sistemleri, jeneratör sistemleri, kesintisiz güç kaynağı sistemleri, aydınlatma sistemleri, enerji yönetim ve kontrol teknolojileri, data ve telekomünikasyon, yangın algılama ve alarm, entegre güvenlik ve otomasyon sistemleri gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

En iyi reklamın, işini iyi yapmak ve müşteriden memnuniyet ifadeleri duymak olduğunu benimseyen AV Teknik; kurulduğu günden itibaren çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak uygulayabilme yeteneği de kazanmıştır.

AV Teknik, müşterilerine ve çalışanlarına değer katarak, onlardan aldığı güçle; en üst düzeyde, zamanında ve kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş bir takım ruhu ile çalışmayı hedeflemiştir.

AV Teknik bugüne kadar birçok elektrik proje işi yüklenmiş; yüklendiği projeleri zamanında ve sorunsuz tamamlamıştır.

AV Teknik, üslendiği her projede daha iyi ve daha kullanışlı teknolojik yeniliklere öncelik vererek gelişmeye, değişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Avantajlarımız
Bizi Aramanız Gereken Nedenler
Elektrikçi, tasarım / inşa, mühendislik ve bakım dahil olmak üzere eksiksiz, yüksek kaliteli elektrik hizmetleri yelpazesi için en iyisiyiz.
1
Deneyimli Kadro

50'den fazla fabrika kurulumu yapmış uzman kadro

2
Ücretsiz Fiyat Sorgulama

Evet, alabileceğiniz hizmet ile ilgili ücretsiz fiyat bilgilendirmesi isteyebilirsiniz.

3
Her Zaman Uygun Fiyatlar

Piyasadaki en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.